Halden Curling Club

Uncategorized

SESONGSTART

Nå er endelig curlingisen klar for bruk i curlinghallen, foreløpig på 3 baner. Mandag 23.11. kl 1800 starter barn og ungdom. Senior starter kl. 1930.

ÅRSMØTE 2015

Årsmøtet 2015 holdes i varmestuen i curlingsenteret

torsdag 21. mai 2015 kl. 1800.

Forslag må være styret i hende senest 23. april 2015.

Vel møtt
STYRET

Årsmøte firmacurling

Årsmøte blir fredag 20. mars 2015, kaffeteria i curlinghallen.

Innkalling
—————————————————————————-

Avslutningscupen for firmalagene avholdes onsdag 18/3. Den er gratis for firmalagene.
De som vil være med kontakter Finn Pettersen.
Alle møter opp fra kl 18.00, så blir det arrangert en uhøytidelig curlingaften ☺

Mvh, Glenn

Sluttspill søndag 18/1

Klikk her for resultater kvartfinaler

Sluttspill søndag kl 9

11.-12. plass 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Høstmælingen  w.o.  6
 Birkeland  0

 

9.-10.plass KL 10 1 2 3 4 ex Resultat
 Våge  2  2  4
 Sweco  1  1  2

 

Semifinale 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Minera skifer  1  2  2  0  5
 Sørum  0  1  1  1  3

 

 Semifinale 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Walstad  0  2  0  0  2  2  x  6
 Nepstad  1  x  1

kl 11:30 bronse

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Nepstad  1  2  1  2  6
 Sørum  2  3  4  1  8

kl 1130 finale

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Walstad  1  2  1  4
 Minera skifer  0  0  3  2  2  7

kl 1130

5.-6. plass 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Lilledal  3  3  1  1  1  9
 Oppdalsbanken  1  3  2  6

 

7.-8. plass 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Johansen  1  2  0  1  4
 Ramsfjell  2  2  1  1  6

 

the end

 

Kvarfinale lørdag

kl 20:30

13. – 14. plass 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Foss 0  2  2
 Myran  2  0  0  0  1  0  3

 

1-8 rang 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Minera skifer  2  2  3  x  7
 Ramsfjell  0  1  1  x  2

 

4-5 rang 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Lilledal  1  1  2  4
 Sørum  0  1  1  3  1  6

 

3-6 rang 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Nepstad  1  3  4  x  8
 Oppdalsbanken  1  1  x  2

 

2-7 rang 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Walstad  1  1  2  1  1  x  6
 Johansen  1  x  1

Resultater lørdag

RESULTATER KVARTFINALE (LØR)                            RESULTATER FREDAG

Lørdag kl 09:00

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Birkeland  1  1  x  2
 Walstad 2  1  1  2  x  6

 

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Sørum 1  1  4  1  x  7
 Ramsfjell  x  0

 

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
Foss 2  x  2
 Våge  2  1  2  1  1  x  7

 

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Høstmælingen  3  2  1  2  x  8
 Myran  1  1  x  2

 

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Nepstad  1  4  1  6
 Oppdalsbanken  1  0  2  3  2  8

kl 11:30

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
Lilledal  1  2  2  1  2  8
 Foss  2  2  2  6

 

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Forbregd  1  1  x  2
 Walstad  2  2  4  2  x  10

 

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
Myran  2  2  1  1  6
Oppdalsbanken  3  3  1  1  8

 

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
Nepstad  2  2  1  4  9
Johansen  1  1  1  1  4

 

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
Sweco  3  1  x  4
Minera skifer  1  2  2  2  4  x  11

kl 15:00

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Høstmælingen  1  x  2
 Nepstad  0  0  4  2  0  1  x  6

 

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
Våge  1  1  2  1  1  2  8
Sweco  1  4  5

 

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Sørum  1  1  2  4  x  8
 Birkeland  2  x  2

 

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
Foss  1  2  1  1  5
Minera skifer  3  2  1  2  8

 

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
Ramsfjell  3  1  4  x  8
Forbregd  1  1  x  2

kl 17:30

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
Minera skifer  1  1  0  2  4
Lilledal  0  0  1  1  2

 

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
Oppdalsbanken  1  3  1  4  x  9
Høstmælingen  1  x  1

 

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
Walstad  1  2  0  2  x  5
Ramsfjell  0  2  1  x  3

 

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
Forbregd  1  2  x  3
Sørum  3  1  2  3  x  9

 

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
Johansen  0  1  2  3  1  7
Myran  1  1  2  5
Aktiviteter

« November 2018 »
Mo Tu We Th Fr Sa Su
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30* Halden Cup (test) p 11:10
   
Nærmeste aktiviteter