Halden Curling Club

Yngre junior tour runde 2

Resultater Yngre junior tour, runde 2 Halden 9. og 10. februar 2013 Lørdag

 Bane A 1 2 3 4 5 6 7 8 Ex Result
 Myran  2  2  4
 Bergerskogen  2  1  3  1  7

 

 Bane B 1 2 3 4 5 6 7 8 Ex Result
 StabekkG  0  0  1  4  x  5
 Forbregd  0  x  0

 

 Bane C 1 2 3 4 5 6 7 8 Ex Result
 Eidsiva1  1  1  2
 HCC2  4  3  3  3  13

 

 Bane D 1 2 3 4 5 6 7 8 Ex Result
 Foss  5  1  4  10
 Gutter2000A  1  2  1  4

 

 Bane E 1 2 3 4 5 6 7 8 Ex Result
 Rian  2  1  1  1  5
 Eidsiva2  2  2  4

Kl 11:00

 Bane B 1 2 3 4 5 6 7 8 Ex Result
 StabekkJ  2  4  3  3  x  12
 Gutter2000B  1  x  1

 

 Bane C 1 2 3 4 5 6 7 8 Ex Result
 Forbregd  1  1  3  1  x  6
 Rian  1  x 1

 

 Bane D 1 2 3 4 5 6 7 8 Ex Result
 Eidsiva2  1 1
 StabekkG  2  3  1  2  3  11

 

 Bane E 1 2 3 4 5 6 7 8 Ex Result
 HCC2  3  1  1  5
 Gutter2000A  1  2  1  4

kl 13:30

 Bane C 1 2 3 4 5 6 7 8 Ex Result
 Myran  3  2  3  x  8
 Stabekk J  1  x  1

 

 Bane D 1 2 3 4 5 6 7 8 Ex Result
 Gutter2000b  2  1  1  x  4
 Bergerskogen  5  3  x  8

 

 Bane E 1 2 3 4 5 6 7 8 Ex Result
 Foss  1  3  1  4  1  x  10
 Eidsiva1  x  0

kl 1530

 Bane C 1 2 3 4 5 6 7 8 Ex Result
 Eidsiva2  1  1  x  2
 Forbregd  3  2  5  x  10

 

 Bane D 1 2 3 4 5 6 7 8 Ex Result
 HCC 2  4  x  4
 Foss  3  4  2  x  9

 

 Bane E 1 2 3 4 5 6 7 8 Ex Result
 Stabekk G  1  5  2  4  x  12
 Rian  1  x  1

kl 17:30

 Bane C 1 2 3 4 5 6 7 8 Ex Result
 Gutter2000A  1 1  x  2
 Eidsiva1  3  3  3  x  9

(15.30)

 Bane D 1 2 3 4 5 6 7 8 Ex Result
 Myran  3  2  6  x  11
 Gutter2000B  1  x  1

 

 Bane E 1 2 3 4 5 6 7 8 Ex Result
 Bergerskogen  2  2  2  6
 Stabekk J  1  3  1  5

Resultater søndag kl 09:00 Kvart 3  (3-6)

 Bane B 1 2 3 4 5 6 7 8 Ex Result
 Bergerskogen  1  3  4  x  8
HCC 2  2  1  x  3

Kvart 1  (1-7)

 Bane C 1 2 3 4 5 6 7 8 Ex Result
 Stabekk G  4  4  3  2  x  13
 Eidsiva 1  1  x  1

Kvart 2  (2-8)

 Bane D 1 2 3 4 5 6 7 8 Ex Result
 Foss  1  4  2  x  7
 Stabekk J  1  1  x  2

Kvart 4  (4-5)

 Bane E 1 2 3 4 5 6 7 8 Ex Result
 Forbregd  1  0  2  3  x 6
 Myran  2  x  2

kl 11:00 Semi 2   (1-4)

 Bane B 1 2 3 4 5 6 7 8 Ex Result
 Stabekk G  4  2  2  1  x  9
 Forbregd  x  0

11. – 12. plass

 Bane C 1 2 3 4 5 6 7 8 Ex Result
 Eidsiva 2  1  2  3
 Gutter 2000A  2  2  3  1  8

9. – 10. plass

 Bane D 1 2 3 4 5 6 7 8 Ex Result
 Rian  1  2  1  1  5
 Gutter 2000B  1  1  2

Semi 1  (2-3)

 Bane E 1 2 3 4 5 6 7 8 Ex Result
 Foss  1  1  1  1  1  5
 Bergerskogen  2  2

kl 13:00 7. – 8. plass

 Bane B 1 2 3 4 5 6 7 8 Ex Result
 Eidsiva 1  1  x  1
 Stabekk J  1  2  3  4  x  10

Bronsefinale

 Bane C 1 2 3 4 5 6 7 8 Ex Result
 Forbregd  1  1  2  x  4
 Bergerskogen  4  4  x  8

Finale

 Bane D 1 2 3 4 5 6 7 8 Ex Result
 Stabekk G  1  1  x  2
 Foss  1  1  3  x  5

5.-6. plass

 Bane E 1 2 3 4 5 6 7 8 Ex Result
 Myran  4  2  2  1  9
 HCC 2  1  1  2

4 kommentarer til Yngre junior tour runde 2

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

4 651 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Aktiviteter

« November 2018 »
Mo Tu We Th Fr Sa Su
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30* Halden Cup (test) p 11:10
   
Nærmeste aktiviteter