Resultater NY Yngre junior tour, runde 3 Halden 15., 16 .og 17. mars 2013
Fredag kl 19:30
Bane C | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Ex | Resultat |
StabekkJenter | 0 | 1 | 1 | |||||
Bergerskogen | 1 | 2 | 3 | 1 | 7 |
På Oppdal | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Ex | Resultat |
Foss | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 | |||
Gutter2000A | 1 | 1 | 2 | 4 |
Lørdag 08:30
Bane A | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Ex | Resultat |
StabekkJenter | 1 | 4 | 2 | 2 | 9 | |||
Rian | 3 | 2 | 5 |
Bane B | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Ex | Resultat |
Myra | 2 | x | 2 | |||||
Bergerskogen | 4 | 1 | 1 | 5 | x | 11 |
Bane C | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Ex | Resultat |
EidsivaEnergi | 1 | 1 | 2 | |||||
Foss | 2 | 0 | 2 | 1 | 5 |
Bane D | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Ex | Resultat |
HCC2 | 4 | 4 | 1 | x | 9 | |||
Gutter2000B | 1 | x | 1 |
Bane E | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Ex | Resultat |
Forbregd | 1 | 3 | 1 | 1 | 6 | |||
RamsfjellG | 2 | 2 | 4 |
kl 10:30
Bane B | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Ex | Resultat |
EidsivaEnergi | 2 | 1 | 2 | 1 | 6 | |||
Gutter2000A | 1 | 2 | 3 |
kl 12:30
Bane A | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Ex | Resultat |
Forbregd | 1 | 3 | 6 | x | 10 | |||
Gutter2000B | 1 | 2 | x | 3 |
Bane B | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Ex | Resultat |
RamsfjellG | 3 | 2 | 1 | x | 6 | |||
HCC2 | 1 | x | 1 |
Bane C | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Ex | Resultat |
Gutter2000A | 1 | x | 1 | |||||
Foss | 3 | 1 | 3 | x | 7 |
Bane D | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Ex | Resultat |
Bergerskogen | 4 | 1 | 1 | 4 | x | 10 | ||
Rian | x | 0 |
Bane E | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Ex | Resultat |
Myran | 5 | 3 | x | 8 | ||||
Stabekk,jenter | 1 | 1 | 0 | x | 2 |
kl 15:00
Bane C | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Ex | Resultat |
RamsfjellG | 6 | 3 | 2 | x | 11 | |||
Gutter2000B | 1 | x | 1 |
Bane D | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Ex | Resultat |
Forbregd | 1 | 2 | 1 | 4 | ||||
HCC2 | 1 | 1 | 1 | 3 |
Bane E | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Ex | Resultat |
EidsivaEnergi | x | 0 | ||||||
Foss | 2 | 3 | 2 | 5 | x | 12 |
kl 17:00
Bane D | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Ex | Resultat |
EidsivaEnergi | 1 | 1 | 2 | |||||
Gutter2000A | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 |
Bane E | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Ex | Resultat |
Myran | 3 | 3 | 5 | x | 11 | |||
Rian | 2 | x | 2 |
Resultater søndag kl 08:30
rang 10 – 11 vinner til spill om 9. – 10. plass
Bane A | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Ex | Resultat |
Rian | 1 | 2 | 3 | |||||
Gutter2000B | 2 | 2 | 2 | 1 | 7 |
Kvart 4 (4-5) -> (ble 4-6)
Bane B | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Ex | Resultat |
Myran | 2 | 3 | 5 | 4 | x | 14 | ||
EidsivaEnergi | x | 0 |
Kvart 3 (3-6) -> (ble 3-5)
Bane C | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Ex | Resultat |
Foss | 1 | 2 | x | 3 | ||||
RamsfjellGutter | 2 | 2 | 4 | x | 8 |
Kvart 2 (2-7) -> (ble 2-8)
Bane D | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Ex | Resultat |
Bergerskogen | 4 | 3 | 1 | x | 9 | |||
HCC2 | 1 | x | 1 |
Kvart 1 (1-8) -> (ble 1-7)
Bane E | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Ex | Resultat |
Forbregd | 1 | 1 | 3 | 2 | x | 7 | ||
StabekkJenter | x | 0 |
Semi 2 (vinner kvart 2 mot kvart3)
Bane E | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Ex | Resultat |
Bergerskogen | 2 | 3 | 1 | 4 | 10 | |||
RamsfjellG | 1 | 3 | 3 |
9. – 10. plass
Bane D | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Ex | Resultat |
Gutter 2000A | 1 | x | 1 | |||||
Gutter 2000B | 1 | 3 | 1 | 1 | x | 6 |
Semi 1 (vinner kvart1 mot kvart 4)
Bane C | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Ex | Resultat |
Forbregd | 2 | 2 | 1 | x | 5 | |||
Myran | 0 | 2 | x | 2 |
kl 13:00 7. – 8. plass
Bane B | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Ex | Resultat |
HCC2 | w.o | 6 | ||||||
StabekkJenter | 0 |
Bronsefinale
Bane C | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Ex | Resultat |
RamsfjellG | 3 | 1 | 0 | 1 | 5 | |||
Myran | 4 | 1 | 1 | 6 |
Finale
Bane D | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Ex | Resultat |
Forbregd | 2 | 1 | 3 | |||||
Bergerskogen | 2 | 1 | 4 | x | 7 |
5.-6. plass
Bane E | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Ex | Resultat |
EidsivaEnergi | 1 | x | 1 | |||||
Foss | 2 | 2 | 2 | x | 6 |
Plassering NM Yngre junior
1. Bergerskogen
2. Forbregd
3. Myran
4. Ramsfjell gutter
5. Foss
6. Eidsiva Energi
7. HCC 2
8. Stabekk jenter
9. Gutter 2000B
10. Gutter 2000A
11. Rian