Kampoppsett for Østfoldserien, samt firmaserien Divisjon 1 og Divisjon 2.

Alle kampene spilles i Halden Curling Center.

DatoHendelseTidResultaterSerie Kampnr Bane Isansvarlig
Kong Olsen vs Dahles AutoDivisjon 1 2 C Kong Olsen
COWI Blaa vs MastersDivisjon 1 3 C Masters
Logiq AS vs HCC Jr 2Divisjon 2 4 D Masters
Lag Mix vs Lag BirkelandØstfoldserien 5 C Lag Mix
Masters vs Halden VGSDivisjon 1 6 D Lag Mix
Kommunen vs COWI HvitDivisjon 2 7 C Strupe
Strupe vs Logiq ASDivisjon 2 8 D Strupe
Lag Birkeland vs HCC jr 1Østfoldserien 9 C Lag Birkeland
Dahles Auto vs COWI BlaaDivisjon 1 10 D Lag Birkeland
COWI Hvit vs KarrestadDivisjon 2 11 C COWI Hvit
HCC Jr 2 vs StrupeDivisjon 2 12 D COWI Hvit
Dahles Auto vs MastersDivisjon 1 14 D Dahles Auto
Karrestad vs Logiq ASDivisjon 2 13 C Dahles Auto
Lag Mix vs HCC jr 1Østfoldserien 16 D COWI Blaa
COWI Blaa vs Halden VGSDivisjon 1 15 C COWI Blaa
Karrestad vs StrupeDivisjon 2 1 E COWI Blaa
Halden VGS vs Kong OlsenDivisjon 1 17 C Halden VGS
Lag Birkeland vs Lag MixØstfoldserien 20 D Karrestad
Kong Olsen vs COWI BlaaDivisjon 1 21 C Kommunen
Kommunen vs KarrestadDivisjon 2 22 D Kommunen
Halden VGS vs Dahles AutoDivisjon 1 24 D Strupe
COWI Hvit vs StrupeDivisjon 2 23 C Strupe
HCC jr 1 vs Lag BirkelandØstfoldserien 25 C HCC jr 1
COWI Blaa vs Dahles AutoDivisjon 1 26 D HCC jr 1
Masters vs Kong OlsenDivisjon 1 27 C Masters
HCC Jr 2 vs KarrestadDivisjon 2 19 E Masters
Strupe vs KommunenDivisjon 2 28 D Masters
Logiq AS vs COWI HvitDivisjon 2 29 C Logiq AS
HCC Jr 2 vs KommunenDivisjon 2 30 D Logiq AS
Dahles Auto vs Kong OlsenDivisjon 1 31 C Kong Olsen
Masters vs COWI BlaaDivisjon 1 32 D Kong Olsen
HCC jr 1 vs Lag MixØstfoldserien 33 C Lag Mix
Halden VGS vs MastersDivisjon 1 34 D Lag Mix
COWI Blaa vs Kong OlsenDivisjon 1 35 C COWI Hvit
Logiq AS vs KommunenDivisjon 2 18 E Halden VGS
COWI Hvit vs HCC Jr 2Divisjon 2 36 D COWI Hvit
Kong Olsen vs Halden VGSDivisjon 1 38 D Halden VGS
COWI Hvit vs KommunenDivisjon 2 37 C Halden VGS
Masters vs Dahles AutoDivisjon 1 40 D Dahles Auto
Strupe vs KarrestadDivisjon 2 39 C Dahles Auto
Halden VGS vs COWI BlaaDivisjon 1 41 C COWI Blaa
HCC Jr 2 vs Logiq ASDivisjon 2 42 D COWI Blaa
Kong Olsen vs MastersDivisjon 1 43 C Karrestad
Karrestad vs COWI HvitDivisjon 2 44 D Karrestad
Lag Mix vs Lag BirkelandØstfoldserien 45 C Lag Birkeland
Dahles Auto vs Halden VGSDivisjon 1 46 D Lag Birkeland
COWI Blaa vs MastersDivisjon 1 47 C Strupe
Logiq AS vs StrupeDivisjon 2 48 D Strupe
Lag Birkeland vs HCC jr 1Østfoldserien 50 D HCC jr 1
Karrestad vs HCC Jr 2Divisjon 2 49 C HCC jr 1
Masters vs Halden VGSDivisjon 1 52 D Kommunen
Kommunen vs Logiq ASDivisjon 2 51 C Kommunen
Dahles Auto vs COWI BlaaDivisjon 1 53 C Masters
Masters vs Kong OlsenDivisjon 1 54 D Masters
Lag Mix vs HCC jr 1Østfoldserien 55 C COWI Hvit
Strupe vs COWI HvitDivisjon 2 56 D COWI Hvit
COWI Blaa vs Halden VGSDivisjon 1 57 C Dahles Auto
Dahles Auto vs MastersDivisjon 1 58 D Dahles Auto
Logiq AS vs KarrestadDivisjon 2 59 C Logiq AS
Strupe vs HCC Jr 2Divisjon 2 60 D Logiq AS
Halden VGS vs Kong OlsenDivisjon 1 61 C Kong Olsen
COWI Hvit vs Logiq ASDivisjon 2 62 D Kong Olsen
HCC jr 1 vs Lag BirkelandØstfoldserien 64 D Lag Birkeland
Kommunen vs StrupeDivisjon 2 63 C Lag Birkeland
HCC jr 1 vs Lag MixØstfoldserien 65 C Kong Olsen
Kong Olsen vs COWI BlaaDivisjon 1 66 D Kong Olsen
Halden VGS vs Dahles AutoDivisjon 1 67 C HCC jr 2
Kommunen vs HCC Jr 2Divisjon 2 68 D HCC jr 2
Lag Birkeland vs Lag MixØstfoldserien 70 D COWI Hvit
HCC Jr 2 vs COWI HvitDivisjon 2 69 C COWI Hvit
Kong Olsen vs Dahles AutoDivisjon 1 72 D Dahles Auto
Karrestad vs KommunenDivisjon 2 71 C Dahles Auto