Halden Curling Club

NM Yngre junior 2013

Resultater NY Yngre junior tour, runde 3 Halden 15., 16 .og 17. mars 2013

Fredag kl 19:30

 Bane C 1 2 3 4 5 6 Ex Resultat
StabekkJenter  0  1  1
Bergerskogen  1  2  3  1  7

 

 På Oppdal 1 2 3 4 5 6 Ex Resultat
 Foss  2  1  1  1  5
 Gutter2000A  1  1  2  4

Lørdag 08:30

 Bane A 1 2 3 4 5 6 Ex Resultat
StabekkJenter  1  4  2  2  9
Rian  3  2  5

 

 Bane B 1 2 3 4 5 6 Ex Resultat
Myra  2  x  2
Bergerskogen  4  1  1  5  x  11

 

 Bane C 1 2 3 4 5 6 Ex Resultat
 EidsivaEnergi  1  1  2
 Foss  2  0  2  1  5

 

 Bane D 1 2 3 4 5 6 Ex Resultat
 HCC2  4  4  1  x  9
 Gutter2000B  1  x  1

 

 Bane E 1 2 3 4 5 6 Ex Resultat
 Forbregd  1  3  1  1  6
 RamsfjellG  2  2  4

kl 10:30

 Bane B 1 2 3 4 5 6 Ex Resultat
 EidsivaEnergi  2  1  2  1  6
 Gutter2000A  1  2  3

kl 12:30

 Bane A 1 2 3 4 5 6 Ex Resultat
 Forbregd  1  3  6  x  10
 Gutter2000B  1  2  x  3

 

 Bane B 1 2 3 4 5 6 Ex Resultat
 RamsfjellG  3  2  1  x  6
 HCC2  1  x  1

 

 Bane C 1 2 3 4 5 6 Ex Resultat
 Gutter2000A  1  x  1
 Foss  3  1  3  x  7

 

 Bane D 1 2 3 4 5 6 Ex Resultat
Bergerskogen  4  1  1  4  x  10
Rian  x  0

 

 Bane E 1 2 3 4 5 6 Ex Resultat
 Myran  5  3  x  8
Stabekk,jenter  1  1  0  x  2

kl 15:00

 Bane C 1 2 3 4 5 6 Ex Resultat
 RamsfjellG  6 3 2 x  11
 Gutter2000B  1  x  1

 

 Bane D 1 2 3 4 5 6 Ex Resultat
 Forbregd  1 2  1  4
 HCC2  1  1  1  3

 

 Bane E 1 2 3 4 5 6 Ex Resultat
 EidsivaEnergi  x  0
 Foss  2  3  2  5  x  12

kl 17:00

 Bane D 1 2 3 4 5 6 Ex Resultat
 EidsivaEnergi  1  1  2
 Gutter2000A  1  1  0  1  3

 

 Bane E 1 2 3 4 5 6 Ex Resultat
 Myran  3  3  5  x  11
 Rian  2  x  2

Resultater søndag kl 08:30

rang 10 – 11 vinner til spill om 9. – 10. plass

 Bane A 1 2 3 4 5 6 Ex Resultat
 Rian  1  2  3
 Gutter2000B  2  2  2  1  7

Kvart 4  (4-5) -> (ble 4-6)

 Bane B 1 2 3 4 5 6 Ex Resultat
 Myran  2  3  5  4  x  14
 EidsivaEnergi x  0

Kvart 3  (3-6) -> (ble 3-5)

 Bane C 1 2 3 4 5 6 Ex Resultat
 Foss  1  2  x  3
RamsfjellGutter  2  2  4  x  8

Kvart 2  (2-7) -> (ble 2-8)

 Bane D 1 2 3 4 5 6 Ex Resultat
Bergerskogen  4  3  1  x  9
 HCC2  1 x  1

Kvart 1   (1-8) -> (ble 1-7)

 Bane E 1 2 3 4 5 6 Ex Resultat
 Forbregd  1  1  3  2  x  7
StabekkJenter  x  0

Semi 2 (vinner kvart 2 mot kvart3)

 Bane E 1 2 3 4 5 6 Ex Resultat
Bergerskogen  2  3  1  4  10
RamsfjellG  1  3  3

9. – 10. plass

 Bane D 1 2 3 4 5 6 Ex Resultat
 Gutter 2000A  1  x  1
 Gutter 2000B   1  3  1  1  x  6

Semi 1 (vinner kvart1 mot kvart 4)

 Bane C 1 2 3 4 5 6 Ex Resultat
Forbregd  2  2  1  x  5
Myran  0  2  x  2

kl 13:00 7. – 8. plass

 Bane B 1 2 3 4 5 6 Ex Resultat
HCC2  w.o  6
StabekkJenter  0

Bronsefinale

 Bane C 1 2 3 4 5 6 Ex Resultat
 RamsfjellG  3  1  0  1  5
 Myran  4  1  1  6

Finale

 Bane D 1 2 3 4 5 6 Ex Resultat
 Forbregd  2  1  3
Bergerskogen  2  1  4  x  7

5.-6. plass

 Bane E 1 2 3 4 5 6 Ex Resultat
EidsivaEnergi  1  x  1
Foss  2  2  2 x  6

 

Plassering NM Yngre junior

1. Bergerskogen

2. Forbregd

3. Myran

4. Ramsfjell gutter

5. Foss

6. Eidsiva Energi

7. HCC 2

8. Stabekk jenter

9. Gutter 2000B

10. Gutter 2000A

11. Rian

 

 

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

12 458 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Aktiviteter

« September 2022 »
Mo Tu We Th Fr Sa Su
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Nærmeste aktiviteter