buy Plavix no prescription Buy Zyban Without Prescription Wellbutrin no prescription Amitriptyline without prescription buy Professional Levitra buy Soma without prescription buy Cozaar buy Singulair no prescription buy Celebrex online PCM Pharmacy professional Levitra buy Zyban without prescription buy black Cialis
Halden Curling Club

Trafikk på siden

Sider

Sider|Treff |Unike

  • Siste 24 timer: 316
  • Siste 7 dager: 3 077
  • Siste 30 dager: 19 028
  • Pålogget nå: 1

ÅRSMØTE 2015

Årsmøtet 2015 holdes i varmestuen i curlingsenteret

torsdag 21. mai 2015 kl. 1800.

Forslag må være styret i hende senest 23. april 2015.

Vel møtt
STYRET

Årsmøte firmacurling

Årsmøte blir fredag 20. mars 2015, kaffeteria i curlinghallen.

Innkalling
—————————————————————————-

Avslutningscupen for firmalagene avholdes onsdag 18/3. Den er gratis for firmalagene.
De som vil være med kontakter Finn Pettersen.
Alle møter opp fra kl 18.00, så blir det arrangert en uhøytidelig curlingaften ☺

Mvh, Glenn

Sluttspill søndag 18/1

Klikk her for resultater kvartfinaler

Sluttspill søndag kl 9

11.-12. plass 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Høstmælingen  w.o.  6
 Birkeland  0

 

9.-10.plass KL 10 1 2 3 4 ex Resultat
 Våge  2  2  4
 Sweco  1  1  2

 

Semifinale 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Minera skifer  1  2  2  0  5
 Sørum  0  1  1  1  3

 

 Semifinale 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Walstad  0  2  0  0  2  2  x  6
 Nepstad  1  x  1

kl 11:30 bronse

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Nepstad  1  2  1  2  6
 Sørum  2  3  4  1  8

kl 1130 finale

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Walstad  1  2  1  4
 Minera skifer  0  0  3  2  2  7

kl 1130

5.-6. plass 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Lilledal  3  3  1  1  1  9
 Oppdalsbanken  1  3  2  6

 

7.-8. plass 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Johansen  1  2  0  1  4
 Ramsfjell  2  2  1  1  6

 

the end

 

Kvarfinale lørdag

kl 20:30

13. – 14. plass 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Foss 0  2  2
 Myran  2  0  0  0  1  0  3

 

1-8 rang 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Minera skifer  2  2  3  x  7
 Ramsfjell  0  1  1  x  2

 

4-5 rang 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Lilledal  1  1  2  4
 Sørum  0  1  1  3  1  6

 

3-6 rang 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Nepstad  1  3  4  x  8
 Oppdalsbanken  1  1  x  2

 

2-7 rang 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Walstad  1  1  2  1  1  x  6
 Johansen  1  x  1

Resultater lørdag

RESULTATER KVARTFINALE (LØR)                            RESULTATER FREDAG

Lørdag kl 09:00

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Birkeland  1  1  x  2
 Walstad 2  1  1  2  x  6

 

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Sørum 1  1  4  1  x  7
 Ramsfjell  x  0

 

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
Foss 2  x  2
 Våge  2  1  2  1  1  x  7

 

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Høstmælingen  3  2  1  2  x  8
 Myran  1  1  x  2

 

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Nepstad  1  4  1  6
 Oppdalsbanken  1  0  2  3  2  8

kl 11:30

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
Lilledal  1  2  2  1  2  8
 Foss  2  2  2  6

 

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Forbregd  1  1  x  2
 Walstad  2  2  4  2  x  10

 

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
Myran  2  2  1  1  6
Oppdalsbanken  3  3  1  1  8

 

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
Nepstad  2  2  1  4  9
Johansen  1  1  1  1  4

 

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
Sweco  3  1  x  4
Minera skifer  1  2  2  2  4  x  11

kl 15:00

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Høstmælingen  1  x  2
 Nepstad  0  0  4  2  0  1  x  6

 

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
Våge  1  1  2  1  1  2  8
Sweco  1  4  5

 

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Sørum  1  1  2  4  x  8
 Birkeland  2  x  2

 

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
Foss  1  2  1  1  5
Minera skifer  3  2  1  2  8

 

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
Ramsfjell  3  1  4  x  8
Forbregd  1  1  x  2

kl 17:30

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
Minera skifer  1  1  0  2  4
Lilledal  0  0  1  1  2

 

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
Oppdalsbanken  1  3  1  4  x  9
Høstmælingen  1  x  1

 

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
Walstad  1  2  0  2  x  5
Ramsfjell  0  2  1  x  3

 

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
Forbregd  1  2  x  3
Sørum  3  1  2  3  x  9

 

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
Johansen  0  1  2  3  1  7
Myran  1  1  2  5

Resultat NC3 Halden 2014/2015

Resultater fredag

kl 17:00

 Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Ramsfjell  2  2  2  1  7
 Birkeland  0  1  2  2  1  6

 

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Johansen  2  5  1  0  2  x  10
 Høstmælingen  1  x  1

 

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Lilledal  1  2  1  0  1  0  1  6
 Sweco  1  1

 

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Minera skifer  2  1  1  1  5
 Våge  1  1  1  1  4

 

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Walstad  1  1  1  2  5
 Sørum  2  0  1  1  4

 

Kl 19:30

Lag startet 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Myran  1  1  1  x  3
 Nepstad  2  0  4  2  x  8

 

 Lag startet 20:15 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Sweco  0  0  5  1  2  2  x  10
 Foss  x  0

 

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Oppdalsbanken  0  3  0  5
 Johansen  2  1  1  1  2  6

 

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Birkeland  1  1  2  3  0  7
 Forbregd  2  1  3  6

 

Lag 1 2 3 4 5 6 7 8 ex Resultat
 Våge  1  2  3  6
 Lilledal  1  2  3  2  1  9

 

 

 

 

Julecup 17.12

Minner om julecup for firmalagene onsdag 17/12 fra kl. 18.00. Påmelding til Finn Pettersen.
Dersom ikke hele laget kan stille, er det lov å melde på enkeltpersoner som vil bli plassert på sammensatte lag.

Jeg benytter anledningen til å ønske alle en god jul og et godt nytt år ☺

Med vennlig hilsen
Glenn Johansen

Mobil 922 55 130

Aktiviteter


« July 2017 »
Mo Tu We Th Fr Sa Su
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31